Mirka Koubková

keramika, módní doplňky, obrazy, grafika...

Aktuální výstava:
Keramika obrazy šperky v mladoboleslavském Templu

Mirka zahájila ve čtvrtek 4. ledna 2024 svou výstavu Keramika obrazy šperky, která bude otevřena až do 10. února 2024.

Výstavu můžete navštívit v Templu kromě pondělků vždy v časech 9.00–12.00 a 13.00–16.00.

Mirka uspořádala výstavu po šestnácti letech od své poslední expozice. Na přelomu roku totiž oslavila pěkné jubileum, a její nejlepší oslavou je to, ukázat tvorbu široké veřejnosti.

Mirka vystavuje, jak už z názvu plyne, přírodní šperky, keramické květináče a další objekty a kromě starších obrazů také novou kolekci obrazů vyrobených z recyklovaného papíru.

Reportáž z vernisáže výstavy si můžete přečíst na webu MB-net.

Předchozí výstava:
Variace – na mladoboleslavském hradě

Ve čtvrtek 25. října 2007 otevřela Mirka svou další výstavu - tentokrát nazvanou Variace.

Mirka Koubková tentokrát vystavovala některé ze svých dřívějších prací, včetně takzvaných ekologických obrazů, které měly úspěch na její předchozí výstavě Čekání na jaro. Přichystala pro vás ale i zcela nové artefakty, především keramiku a keramické šperky.

Výstava byla v Muzeu Mladoboleslavska (na mladoboleslavském hradě) přístupná až do 25. listopadu.

Můžete si prohlédnout fotografie z vernisáže, včetně některých exponátů.

Foto z vernisáže výstavy Mirky Koubkové Variace Foto z vernisáže výstavy Mirky Koubkové Variace Foto z vernisáže výstavy Mirky Koubkové Variace Foto z vernisáže výstavy Mirky Koubkové Variace Foto z vernisáže výstavy Mirky Koubkové Variace


Výstava Čekání na jaro – v kosmonoské Loretě

Předchozí výstava s názvem Čekání na jaro se konala v kosmonoské Loretě o letních prázdninách 2006. Můžete si prohlédnout fotografie z vernisáže této výstavy, nebo jednotlivé exponáty: „ekologické“ obrazy, šperky i keramiku.

Foto z výstavy Mirky Koubkové Čekání na jaro Foto z výstavy Mirky Koubkové Čekání na jaro Foto z výstavy Mirky Koubkové Čekání na jaro Foto z výstavy Mirky Koubkové Čekání na jaro Foto z výstavy Mirky Koubkové Čekání na jaro

Výstava 9×3 ve Starých Hradech

Ještě dříve vystavovala Mirka ve Starých Hradech poblíž známého zámku Dětenice na Sobotecku. Výstava nesla název 9×3 – byla to totiž devětkrát trojice podobných keramických děl.

Foto z výstavy Mirky Koubkové 9x3 - Staré Hrady Foto z výstavy Mirky Koubkové 9x3 - Staré Hrady Foto z výstavy Mirky Koubkové 9x3 - Staré Hrady Foto z výstavy Mirky Koubkové 9x3 - Staré Hrady Foto z výstavy Mirky Koubkové 9x3 - Staré Hrady

www.mirkakoubkova.cz - Poslední aktualizace 10. května 2011